Lokalizacja

Oddział miejscowy naszego przedszkola mieści się w parterowym budynku posiadającym cztery duże sale, w których dzieci uczestniczą  w zajęciach, bawią się, spożywają posiłki  i odpoczywają. Przy każdej sali jest łazienka. Dysponujemy dużą salą, w której odbywają się zajęcia gimnastyczno – korekcyjne, muzyczne, artystyczno – rytmiczne przy akompaniamencie pianina, teatrzyki  w wykonaniu artystów scen polskich oraz uroczystości z udziałem rodziców. Duże podwórko  wzbogacane o nowy sprzęt rekreacyjny zapewnia dzieciom miły pobyt na świeżym powietrzu.

Odział zamiejscowy w Kaliskach (Julin) znajduje się na parterze w budynku Katolickiej Publicznej Szkoły Podstawowej. Posiada trzy sale wraz z łazienkami. Dużą atrakcją dla dzieci jest ciekawie wyposażony plac zabaw.